Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna zomo.forumoteka.pl
Witamy W Sojuszu ZOMO

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

podanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczu1pak
Gość

PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 2:13 pm    Temat postu: podanie Odpowiedz z cytatem

1. szczu1pak
2. http://ts5.travian.pl/spieler.php?uid=2707
3. germanie
4. 72|52
5. wraz ze startem tego serwera (ts5) - ale wcześniej grałem ponad 2 lata w Plemiona, podobna gra więc "zielony" nie jestem
6. na razie tylko pałkarze, cały czas produkuje i farmię
7. lvl 2, wszystkie punkty ładuję w bonus do offa
8. dużo, mam stały dostęp, jak nie na kompie to na telefonie
9. off
10. patrz pkt. 5 Smile
11. nie, trwa ochrona początkowa
12. jak wyżej
13. nie znam, ale obok mnie jest paru gości, więc pomyślałem o dołączeniu
14. Kret, Batory, kaerek
15. nie dotyczy
16. Szukam silnego sojuszu w mojej ćwiartce, jesteście wysoko w rankingu i mam blisko do wielu z was
17.
a) FS - po raz pierwszy poznałem ten termin w Ogame i być może z tej gry się przyjął w innych grach. Oznaczał on w Ogame dosłownie "Fleet Save" czyli "ocalenie floty". Wysyłało się flotę na odległe bezpieczne farmienie na czas nieobecności w grze, aby nie została zniszczona przez wroga. W Ogame wysyłało się na FS obowiązkowo całą flotę - w Travianie wysyła się offa, deff można zostawić.
b) idzie na ciebie off wroga, wykonujesz unik swoim offem i puszczasz go "w pogoni" za offem wroga, który wraca, aby wyczyścić go po powrocie
c) synchro z innym graczem: używając kalkulatora czasu podróży jednostek; synchro ze swoich kilku wiosek tak samo; synchro z jednej wioski: ustawienie ataków w kilku zakładkach, znajomość skrótu Ctrl+Tab oraz szybkie klikanie w przycisk potwierdzenia ataku Smile
d) jak idą na nas ataki z prędkością sugerującą obecność Administratora do przejęcia wioski, to prawdopodobnie w 1-szym ataku jest masa offa do wyczyszczenia osady a w następnych już skromniej offa, tylko mała obstawa Administratora. Trzeba wsadzić klina (lub kilka) pomiędzy pierwszy i kolejne ataki, wystarczy mała ilośc defa i można ubić Administratora.
18. 27 lat, własna firma i dużo wolnego czasu m.in. na gry online Smile Smile
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Obama

PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Administrator Cię "ubije" Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy