Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna zomo.forumoteka.pl
Witamy W Sojuszu ZOMO

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasprol
Gość

PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 10:18 am    Temat postu: Podanie. Odpowiedz z cytatem

Wzór podania:
01. Nick. Kasprol
02. Link do profilu. http://ts5.travian.pl/spieler.php?uid=1787
03. Nacja. Rzymianie
04. Kordy osad(y). 86|-35
05. Data założenia konta. Praktycznie dzisiaj , założyłem z dniem startu serwera , ale wolałem poczekać pare dni, żeby nie być w samym środku mapy Wink
06. Ilość i rodzaj wojska. Parę legionistów ale dokońca tyg będzie paredziesiąt Wink
07. Poziom bohatera oraz aktualny rozkład punktów. 3 poziom , 8 siła , 4 surowce , później wszystko w siłę.Dopiero zaczynam , szybko się rozkręcam , marzy mi się szmatka za awans:)
08. Ile czasu dziennie poświęcasz na grę? Praktycznie cały czas jestem online , telefon jeśli jestem poza domem , wstać w nocy na klina to też nie problem Wink
09. Jaki styl gry preferujesz? Jaki będę musiał , ciężko powiedzieć narazie , gram rzymem więc bardzo plastycznie mogę do tego podejść Smile
10. Jakie masz doświadczenie w grze (koniecznie podaj jakie serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)? Na Ts speedzie w NCNS jakot tomi327
Kilka edycji speeda w nic nie znaczących sojuszach
Ostanio na dłużej na ts6 jako tomi327 w AMJP - zwycięska koalicja , niby massówka ale win to win Wink

11. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś z naszego sojuszu? z jakim skutkiem (zgrabione surowce, ubite wojsko, najlepiej skonwertowane raporty). Nie
12. Czy ktoś z poza naszego sojuszu Cię atakuje? z jakim skutkiem (zgrabione surowce, ubite wojsko, najlepiej skonwertowane raporty). Nie
13. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)? Nikogo
14. Do kogo z naszego sojuszu masz najbliżej? Mój tools mówi mi że do niejakiej "kosiarka"
15. Sojusze w jakich byłeś/jesteś oraz przyczyny odejścia / chęci odejścia. Nie byłem w żadnym
16. Dlaczego chcesz wstąpić do nas? Wydaje mi się że rozwijacie się najprężniej , nie simujecie , dużo grabicie i chyba skądś kojarze tę nazwe
17. Pytania kontrolne (bez formułek, opisz własnymi słowami):
- co to jest FS? Zachowanie floty z ogame xD Nie no to chyba każdy wie że lepiej nie trzymać sobie 1000 pałek bez żadnego deffa na noc w osadzie hmmm Smile ?
- czym jest i jak wykonuję się kontrę? Kalkulator kontr, będzie tutaj chyba najbardziej przydatny Wink Np koleś atakuje 400 pałkami na mnie , to wycofuje wojsko z osady , obliczam czas tak żeby moje wojska , mój atakm przyszedł w tej samej sekundzie ew 1 po tym jak jego wojska wrócą do domu
- jak wysyłać ataki synchroniczne? kilka okien otwieramy w przeglądarce... zdajecie sobie sprawe jak trudno zamienić banalną teorie w praktykę ? Kołeczkiem od myszy klikamy na osade , wpisujemy jednosktki do ataku , i kilkamy wyślij jednocześnie zamykająć karty kombinacją klawiszy na klawiaturze , lepiej tego wyjaśnić nie umiem :/
- co to są kliny? Wstawianie deffa po pierwszym ataku tak by reszta ataków rozbiła się o naszą wioseczke Smile
18. Napisz coś o sobie...
18 lat , mat-biol-chem , Instrukor żeglarstwa , były miłośnik traviana. Co tu dużo mówić , w końcu to nie AA myślę że reszte dowiecie się jeśli zdecydujecie się mnie przyjać
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum zomo.forumoteka.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy